23 Mayıs 2014 Cuma

TARİH KARŞI DEVRİME PAYANDA OLANLARI AFFETMEYECEKTİR !

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NA AÇIK MEKTUP

SAYIN KILIÇDAROĞLU,
90 GÜN SONRA REJİM DEĞİŞİYOR VE CHP’NİN BUNA KARŞI BİR HAREKÂT PLANI YOK. CUMHURBAŞKANLIĞINI GARANTİYE ALDIĞINDAN EMİN GÖRÜNEN BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN İSE TOBB GENEL KURULUNDA ADAY BELİRLEMEK İÇİN SON ANDA SANDIKLAR KURUP KAPI KAPI DOLAŞMAYA BAŞLAYAN ŞAHSINIZ İLE
"Hodri Meydan! Cumhurbaşkanlığına adaylığını koysana"
DİYEREK 70 MİLYON'UN ÖNÜNDE DALGASINI GEÇİYOR. VE SONRA DA SİZİ DİNLEMEDEN ÇEKİP DİYOR !
 

SİZİN YAPABİLDİĞİNİZ İSE, KOSKOCA CHP GENEL BAŞKANI VE ANA MUHALEFET PARTİSİ LİDERİ OLARAK, BAŞBAKAN'IN ARKASINDAN BAKAKALIP "NEDEN BENİ DİNLEMİYOR?” DİYEREK HERKESİ KAHKALARA BOĞMAK.

EĞER SİZİ DİNLEMEDEN SALONU TERKEDEN BAŞBAKAN’IN ARKASINDAN KÜRSÜYE ÇIKIP "DEVLET PROTOKOLUNU NEDEN DEĞİŞTİRDİNİZ?” DİYEREK TOBB'YE FIRÇA ATACAĞINIZA, SİZ DE KALKIP KONUŞMA YAPMADAN GİTSEYDİNİZ CHP'NİN ONURUNU KURTARABİLİRDİNİZ.
AMA NERDE...GÖREV LAİK DEMOKRATİK TÜRKİYE CUMHURRİYETİ'NİN KURUCU PARTİSİ CHP'Yİ İTİBARSIZLAŞTIRMAK OLUNCA NE SÖYLESEN BOŞ !
SİZ CHP'Yİ ELE GÜNE REZİL ETMEK İÇİN GENEL BAŞKAN YAPILMIŞ OLABİLİRSİNİZ. AMA YETER ARTIK ! BIRAKIN ARTIK BU AKP FİGURANLIĞINI DA İŞİMİZE BAKALIM. 90 GÜN SONRA REJİM DEĞİŞİYOR.
Sözün özü;
HUKUK VE ADALETİ YOK EDEN DAYATMALAR, SÜRDÜRÜLMEKTE OLAN BÖLÜNME AMAÇLI AÇILIM POLİTİKASI, DEMKRATİK HAKLARIN ENGELLENMESİ, POLİS ŞİDDETİ VE  TARİHİMİZDEKİ EN BÜYÜK YOLSUZLUK VE EMEKÇİ KATLİAMI KARŞINDA DEMOKRATİK ARENADA HALKLA BÜTÜNLEŞEREK ÜLKEYİ ERKEN SEÇİME GÖTÜRMEK YERİNE, GÜCÜNÜZÜN YETMEDİĞİ PARLEMANTODA KALMA VE CUMHURBAŞKANLIĞI SÜRECİNE NORMAL BİR SÜREÇMİŞ GİBİ BAKMA ISRARINIZ NEDENİYLE SİZİ KINIYORUM.
UNUTMAYIN, TARİH KARŞI DEVRİME PAYANDA OLANLARI AFFETMEYECEKTİR !
Prof. Dr. Kayhan KANTARLI
Cumhuriyet Halk Partisi Üyesi/İzmir
 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder